Bývalý útočník United vyhrál 14 ze svých 19 her, zatímco v prozatímním starosti, přesvědčivý hierarchii Old Trafford on byl ten pravý muž uspět Jose Mourinho.

Ole Gunnar Solskjaer byl potvrzen jako nový permanentní manažer Manchesteru United na smlouvu na tři roky. Bývalý útočník United vyhrál 14 ze svých 19 her, zatímco v prozatímním starosti, přesvědčivý hierarchii Old Trafford on byl ten pravý muž uspět Jose Mourinho.

6 Ole Gunnar Solskjaer přistálo na Manchester United práci na trvalém základě 46-letý má nepochybně před sebou obrovský úkol, s United ještě nějaký způsob, jak pryč re-etablovat jako vážné kandidáty titulu. Níže je pět naléhavé věci norský bude muset řešit v nadcházejících měsících.

AKTUÁLNĚ FOTBAL NEWS LIV-LEY STUFF Jake Livermore Síťky vynikající stávku jako West Brom hrany minulého Birminghamu 3-2 NOT pohráváte Claude Makelele kdysi slíbil, že dát Barcelona legendu v nemocnici živě na talkSPORT 2 West Brom vs Birmingham: Přímý přenos komentáře a potvrzeno týmy žít na TS2 Portsmouth vs Sunderland: Checkatrade Trophy finále rozbít rekord v návštěvnosti velmi laskavý Man United zaplatit Molde £ 1 m po Ole Gunnar Solskjaer se jmenování nové éry fotbalový svaz oznamuje Mark Billingham jako nové generální ředitel přijmout opatření Premier League manažerů připravena přijmout týmům mimo hřiště v případech rasismu ‚udělal svým dílem‘ Bývalý Scotland šéf říká, že on by dal Adam Johnson si ‚druhou šanci‘ žít na talkSPORT West Ham vs Everton: Exkluzivní komentářem, kick-off času a zprávy týmu vyhodit Celtic hvězda Tierney má pochybnost zranění na Rangers hra Zpívej to Naučte se slova pro Ole Gunnar Solskjær je Manchester United píseň Nakonec Arsenal boss přináší dobré zprávy o Denis Suarez Stick nebo kroutit s Sanchez? Alexis Sanchez byl hlavní flop na Old Trafford, protože se stal nejlépe placeným hráčem klubu v lednu 2018 po svém přestupu z Arsenalu. Úrovně výkonnosti každého jiného Spojených hráč prudce pod Solskjaer, který se přiznal pouze Sanchez sám drží odpověď na jeho bojů.

6 Alexis Sanchez byl velkým zklamáním na Old Trafford dva góly v 23 vystoupeních v této sezóně je žalostná přiznání za útočník na hlášené ročním platem 14million £. Pokud Solskjaer může pracovat jeho kouzlo na hráče, že bude mít jeden z nejlepších na světě má k dispozici … ale pokud ne, musí se s ním dál. Ten vypadá více pravděpodobné, v této fázi.

De Gea budoucí skutečnou prioritou David De Gea kontrakt s United vyprší v létě roku 2020, s jeho zástupci jsou v současné době zablokována v jednáních s klubem o možném novou dohodu. Bylo oznámeno, že brankář chce zvýšit své £ 200,000-a-týdenní mzdy £ 500,000 zůstat v Premier League a Real Madrid by jistě uspokojit jeho potřeby.

6 David de Gea zůstává obrovský přínos pro Manchester United Solskjaer musí udělat vše, co může, aby se De Gea tím, že ho i Spojené hierarchii, že budoucnost jednoho z nejlepších zátek na světě leží na Old Trafford přesvědčování. Ztratí jej bude katastrofa a obrovský set zpět do dlouhodobých plánů Solsjkaer je. LIVE na talkSPORT talkSPORT je váš domov živé fotbalu! Tady je to, co přijde na talkSPORT a talkSPORT 2 …

West Brom vs Birmingham (pátek 7:45 pm) – talkSPORT 2 Brighton vs Southampton (sobota, 3pm) – talkSPORT 2 West Ham vs Everton (sobota, 05:30 pm) Portugalský mobilní casino – talkSPORT Middlesbrough vs Norwich (sobota, 17:30) – talkSPORT 2 Portsmouth vs Sunderland (neděle 02:30 pm) – talkSPORT 2 i nadále zobrazovat Pogba lásku, kterou potřebuje Paul Pogba je další ceněný přínosem, že Solskjaer musí vést šťastný. Tajemný France International je osvědčená hra měnič a prospíval pod norské a jeho asistent Mike Phelan po mizerném dobu pod bývalý šéf Mourinho.

6 Paul Pogba je milující život pracuje pod Solskjaer Dejte Pogba svůj náskok v ustálené prostředí a na oplátku mu bude produkovat prvotřídní výkony, ale vážit ho s off-the-ball odpovědností a on ztratí svůj lesk. Solskjaer musí pokračovat, aby ho v srdci Spojených rodiny, ukázat mu lásku a hrát s ním v roli se těší – nebo jiný přední evropský klub bude. Čas pro jasnou-out trvalé jmenování Solskjaer by mohlo signalizovat odchod několika okrajových hráčů, kteří se nepodařilo etablovat jako první tým štamgasty pod ním.

Spojeným boss bude nepochybně chtít, aby se prostor pro nově příchozí v létě. Likes Antonio Valencia, Matteo Darmian a Marcos Rojo mohou být všechny blíží ke konci své Old Trafford kariéry. 6 Antonio Valencia všeho opustit United v létě Eric Bailly je jiný, jehož budoucnost by mohla být na pochybách, zejména proto, že Chris Smalling a Phil Jones oba nedávno podepsal nové smlouvy.

Najímat hráče vyrobené z ‚správnou věcí‘ pátrání Solskjaer, aby obnovila klubu jako originální Premier League titul vyzyvatelů bude mít masivní nárůst s několika prohlášení letních podpisové. United fanoušci po léta diskutovali, že pouze hráč s určitými vlastnostmi se může stát favorit dava na Old Trafford, zatímco faktor dobrý pocit generované takovým podpisu nemůže být nikdy podceňovat. Sanchez nešťastný kouzlo v klubu má zalomený do tlaku, takže Solskjaer a jeho zázemí tým má dostat jejich nábor právo. 6 Solskjaer, spolu s Mike Phelan a Michael Carrick, přinesly faktor dobrý pocit zpět na Old Trafford

West Ham vzít na Everton v londýnském stadionu v Premier League v sobotu, který si můžete poslechnout na živobytí talkSPORT od 5:30 hod. Kladiva a Toffees jsou devátým a jedenáctým, respektive, jak se ucházet o ‚nejlepší ze zbytku‘ stavu dokončením sedmém místě v tabulce. 2 Obě strany se budou zoufale snaží vyhrát a ve hře, kde získat všechny tři body, je v podstatě vše, na čem záleží, sportovní chování je tudíž druhořadý význam většinu času.

Ale cast své mysli před zpět na 18 let do chladného odpoledne prosince v Goodison Parku v roce 2000 a West Ham má slibný útok ještě lepší, když onrushing Toffees brankář Paul Gerrard náhle vytáhne zraněný. S hrou zamčené na 1-1, a centr z pravé směřuje přímo k útočník Paolo Di Cania, to byla ideální příležitost pro Hammers nároku zásadní vítězství.

Nicméně, italský dělal nemyslitelný a promarnil příležitost být hrdinou a míč chytil, takže Gerrard mohl dostat léčbu. POSLEDNÍ PREMIER LEAGUE ZPRÁVY NOT pohráváte Claude Makelele kdysi slíbil, že dát Barcelona legendu v nemocnici velký dobrák United zaplatit Molde £ 1 m po jmenování přijmout opatření Premier League manažerů Ole Gunnar Solskjaer je připravena přijmout týmům mimo hrací plochu v případech rasismu ‚udělal HIS BIT‘Bývalý Scotland šéf říká, že on by dal Adam Johnson si ‘druhou šanci’ žít na talkSPORT West Ham vs Everton: Exkluzivní komentář, kick-off time a zprávy týmu Zpívej to Naučte se slova pro Ole Gunnar Solskjaer je Manchester United píseň Nakonec Arsenal boss přináší dobré zprávy o Denis Suarez Změna časů Jak nejznámějších stadiony fotbalových změnily v průběhu let Di Canio je mistr v produkci nekonvenční, ale i to bylo šokující svými normami.

Hra skončil 1-1 a brilantní akt sportovního získal Di Cania bouřlivé ovace od Everton věřících a Gerrard mu předložena s cenou ve zpětném přípravku na Upton Park v březnu 2001 poté, co byl poctěn FIFA pro jeho ohromující čin Fair play. West Ham manažer v době, kdy Harry Redknapp vyprávěl příběh o Alana Brazílie Sports & Breakfast Show během letošního festivalu v Cheltenhamu a můžete poslouchat zvuk výše.

Redknapp říká: „Bože můj, v den, kdy [Di Canio] chytil míč na Everton se pět minut jít a my jsme potřebovali body špatně a namísto světelné tabuli se mu míč chytá, takže Gerrard může dostat ošetření! LIVE na talkSPORT talkSPORT je váš domov živé fotbalu! Tady je to, co přijde na talkSPORT a talkSPORT 2 …

West Brom vs Birmingham (pátek 7:45 pm) – talkSPORT 2 Brighton vs Southampton (sobota, 3pm) – talkSPORT 2 West Ham vs Everton (sobota, 05:30 pm) – talkSPORT Middlesbrough vs Norwich (sobota, 17:30) – talkSPORT 2 Portsmouth vs Sunderland (neděle 02:30 pm) – talkSPORT 2 „přišel jsem vystoupit na konci a já jsem rád, Stuart Pearce je ‘to, co udělal?’ burácí do šatny a říká, že ‚mě nenechá v jeho blízkosti, já ho zabiju, já ho zabiju, budu trhat mu hlavu!‘ „o dvě minuty později musím udělat rozhovor živě na Sky a ten mi řekl: ‚co to velký den pro fotbal‘ „hra nebyla tak dobrá! On pak šel ‚Di Canio, velký sportovní chování, musí být tak na něj hrdý.‘ „Jdu‚ach jo, ano, samozřejmě, nádherné‘, ale chceme ho zabít opravdu!“ 2 Redknapp byl jsem zoufalý, při Di Cania po incidentu!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>